Przyjaciele

SPONSOR TYTULARNY

tme

TME to globalny dystrybutor komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, automatyki przemysłowej i wyposażenia warsztatowego. Nasza siedziba główna znajduje się w Łodzi – nowoczesne biuro oraz Centrum Logistyczne. To stąd, codziennie, wysyłamy ponad 5000 paczek do naszych klientów z ponad 140 krajów.

Zatrudniamy ponad 800 osób w Łodzi i 10 spółkach zależnych na całym świecie. Jesteśmy TOP Pracodawcą Miasta Łodzi.

profit

Na rynku deweloperskim funkcjonuje od 2003 roku. Założyciele firmy już w chwili jej tworzenia mogli się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu PROFIT DEVELOPMENT od samego początku rozwija się dynamicznie i konsekwentnie realizuje założoną strategię. Prowadzimy działalność inwestycyjną w trzech miastach – Wrocławiu, Łodzi i Warszawie.

W każdym z tych ośrodków wybieramy najbardziej atrakcyjne lokalizacje pod realizację budynków wielorodzinnych oraz osiedli mieszkaniowych. Kompleksowo podchodzimy do całego procesu deweloperskiego – zakupu odpowiedniej działki, projektowania funkcjonalnych przestrzeni, zachowania wysokich standardów jakości budynków oraz profesjonalnej obsługi Klientów. We wszystkich tych obszarach działalności kierujemy się przesłaniem zawartym w trzech słowach: bezpiecznie, nowocześnie i komfortowo.

16 lat doświadczenia
Wrocław, Łódź, Warszawa
28 zrealizowane inwestycje
3600 wybudowanych mieszkań

nordea

Nordea Bank Oddział w Polsce wchodzi w skład największej skandynawskiej instytucji finansowej, zatrudniającej ponad 30 000 osób na świecie, z czego ponad 4000 pracuje w Polsce. W jego skład wchodzi centrum operacyjne w Łodzi, obsługujące transakcje dla skandynawskich jednostek biznesowych banku oraz IT, zlokalizowane w Trójmieście i Warszawie. Nordea w Polsce planuje dalszy wzrost zatrudnienia. Wśród poszukiwanych kandydatów są zarówno absolwenci studiów wyższych, jak i eksperci o ugruntowanej wiedzy informatycznej i finansowej.
FILM

PARTNER LOGISTYCZNY

tme

FordStore Łódź to nasza marketingowa nazwa od 2015 roku tj. od momenty kiedy w naszym salonie pojawiły się modele premium: ekskluzywna linia Vignale oraz legendarne Mustangi ale niech Was to nie zmyli bo jesteśmy na rynku łódzkim od 2008 roku i nieustannie się rozwijamy. Jako jedyny dealer Forda w Łodzi oddaliśmy do Państwa dyspozycji od tego czasu trzy salony: FordStore Łódź , Auto Centrum  i Transit Centrum jeden z niewielu salonów w Polsce oferujących pełną gamę pojazdów użytkowych. Chętnie wspieramy różnego rodzaju przedsięwzięcia z Łodzią w tle. Od lat biegamy z DOZ Maraton Łódź, od tego roku z Rossman Run – Bieg ulicą Piotrkowską a w tym roku wspieramy także Festiwal Polówka. Lubimy ludzi twórczych, kreatywnych, którym się chce… dlatego też wpisujemy się na stałe w kalendarze corocznych przedsięwzięć w Łódzkiem, liczymy że Festiwal TME Polówka dołączy na stałe do naszego terminarza imprez.